איך להתמודד עם דייר סרבן

איך להתמודד עם דייר סרבן

נאלצים להתמודד עם דייר סרבן כחלק מניסיון לקדם פרויקט תמ״א 38 במבנה שלכם? דעו לכם שאתם יכולים להקל על עצמכם במידה רבה אם רק תחליטו לפנות אל עורך דין שיוכל לעזור לכם ולייצג את הדיירים שתומכים בפרויקט במקרה הזה.

עורך דין פינוי בינוי רוני חרמון יוכל לענות לכם בפרטנות על כל השאלות שנוגעות לפרויקט, אך אם אתם רוצים להבין טוב יותר בפני מה אתם עומדים ומהן הזכויות שלכם, במאמר נחלוק מידע חשוב שיעזור לכם להבין היטב מה אתם יכולים לעשות.

זכויות דיירים בפינוי בינוי

דיירים שבוחרים לעשות תמ״א 38 למבנה שלהם זכאים לזכות של קבלת חלופה הולמת, כמו דירה גדולה יותר או חדר נוסף. יתר על כן, מחויב היזם לכסות את שכ״ד לאורך כל התקופה שבה בונים. הדיירים צריכים גם לקבל ביטחונות על פי חוק, וזאת לצד מימון מלא של ההובלות וגם ערבות בנקאית אוטומטית.

כאשר מדובר על דייר סרבן שמעכב את הפרויקט כולו, צריך להבין מספר דברים פשוטים. ראשית כל, ניתן לסרב לעסקה אם מתקיימים לפחות אחד התנאים הללו: 20% מדיירי הבניין לא מעוניינים בעסקה, ההצעה לא כדאית, לא הוצע דיור חלופי הולם, סיבות אישיות של הדיירים.

במצב שבו הדיירים רוצים להתקדם עם הפרויקט ולא רוצים לתת לדייר סרבן למנוע אותו, הם יכולים במידת הצורך לפנות אל עו״ד נדלן מומחה, כמו רוני חרמון. עורך הדין יוכל לעזור במיצוי זכויות הדיירים בפינוי בינוי עד תום ולמנוע עיכובים מיותרים. עו״ד תמ״א 38 יוכל להקל עליכם בלא מעט מובנים.

פנו לעורך דין לקבלת ייעוץ מקצועי

רוצים להיות בטוחים עם כל צעד וצעד שתבחרו לעשות? פשוט פנו אל עורך הדין רוני חרמון, אשר ישמח לייעץ לכם בנושא ולהסביר לכם בצורה מדויקת מהם כל הדברים שאתם יכולים לעשות במצב שבו אתם נמצאים. על סמך הייעוץ שלו יהיה לכם ברור יותר איך להתמודד עם דייר סרבן ומהם כל הדברים שאתם יכולים לעשות. זה בוודאי יוכל לעזור לכם בלא מעט מובנים, כך שיהיה כדאי לכם להתחשב בכך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *