איך נעשית פריצה לנייד?

איך נעשית פריצה לנייד?

הטלפונים הניידים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים האישיים והעסקיים. כמעט כל אחד מאתנו מחזיק בטלפון הנייד שלו מידע אישי רב הכולל גם אפליקציות של בנקים וכרטיסי אשראי בהם מופיע מידע כלכלי אישי ואפשרות לביצוע העברות כספיות. אצל אנשי עסקים יכול להיות בטלפון מידע עסקי יקר ערך מה שגורם לגורמים שונים רצון לפרוץ אליהם לטלפון. פריצה לנייד נעשית מסיבות רבות, זה יכול להיות גם שעמום של האקר בקצה אחר של העולם, אף בהחלט יכול להיות גם אמצעי סחיטה או אמצעי להשגת מידע מסווג. חברת מור חקירות היא חברה וותיקה ומקצועית אשר עוסקת רבות בתחומי טכנולוגיה שונים ובין היתר תוכל לזהות את מקור הפריצה לטלפון הנייד שלכם ולהבין כיצד נעשתה הפריצה בכדי למנוע הישנות של המקרה בעתיד.

כיצד נעשית פריצה לנייד?

פריצה לנייד היא לא דבר מסובך או מורכב במיוחד. הידע הדרוש עבור פריצה לנייד נמצא ברחבי הרשת וגורמים שונים מנסים את כוחם בפריצה. לא אחת אנחנו מקבלים הודעות SMS או דואר אלקטרוני אשר כוללות קבצים לא מזוהים או קישורים הנראים כתמימים אך בפועל הם מכילים נוזקה אשר מאפשרת לשולח להשתלט על הטלפון הנייד שלכם ברגע שאתם פותחים אותה. גם כאשר הקובץ נראה תמים כמו למשל קובץ תמונה בסיומת מוכרת, כאשר אתם לא מכירים את השולח מומלץ מאוד שלא לפתוח את הקובץ מאחר ולפצחנים ישנם שיטות שונות להסוות וירוסים ונוזקות בתוך קבצים רגילים בכדי שתפתחו אותם.

מה לעשות כאשר אני חושד שפרצו לי לטלפון הנייד?

עוד לפני שאתם מזהים פריצה לטלפון מומלץ בכל עת לגבות את הקבצים למקרה חירום. כאשר אתם מזהים דברים חשודים בטלפון או שאתם מקבלים דרישה לתשלום תמורת הקבצים שלכם. עליכם לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי שיוכל להתחקות אחר הגורם שפרץ אליכם, למצות אתו את הדין במידת האפשר, ולמנוע חזרה של המקרה בעתיד. משרד מור חקירות תעמיד עבורכם חוקר פרטי מהשורה הראשונה בכדי שתוכלו להתמודד עם ההשלכות הלא נעימות של הפריצה ולנסות להשיב מלחמה ככל האפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *