גידול סופח לחות – הוא גידול שקל לכם לשלוט בו

גידול סופח לחות – הוא גידול שקל לכם לשלוט בו

המשימה המורכבת ביותר שקיימת כיום בעולם החקלאות בארץ ובעולם היא הצורך להתמודד עם ביקוש הולך וגובר להזמנה של גידולי פירות וירקות שלאו דווקא מתאימים לעונות השנה, אבל הם מאוד פופולריים בשוק. נורת לד  – בתור מגדלים מקצועיים, אתם צריכים להתמודד עם האתגר אבל גם עם אתגרי הטבע, ולנסות כל הזמן למצוא פתרונות טכנולוגיים שיעזרו לכם לגדל צמחים רגישים בתנאים המתאימים. גידול על בסיס טכנולוגיות כמו סופח לחות או נורות לד לגידול צמחים, הוא גידול שבו יש לכם את מרבית השליטה על מה שמתרחש בתוך החממה או אזור הגידול שלכם, ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתוצאות הגידול ישרתו את הצרכים שלכם בטווח הארוך.

שליטה על כל התנאים ליצירת גידולים בריאים יותר

השימוש במערכת נורת לד לגידול לצד טכנולוגיות סופח לחות הוא קודם כל פתרון שמעניק לכם את השליטה על תהליך הגידול גם כאשר מדובר על צמחים מאוד רגישים. למשל גידול של פלפלים שדורש טמפרטורה מסויימת, לא יכול להתרחש מבלי שיש לכם יכולת לשלוט בכמויות המים אבל גם בלחות שנמצאת באוויר בכל רגע נתון. ולכן, אפשר לשלב בין מערכת נורות לד לגידול צמחים לבין מערכת סופח לחות שנותנת לכם את השליטה המלאה על סביבת הגידול, כדי לבצע פעולות שינוי של תנאי הגידול, בהתאם לקצב התקדמות הגידול שלכם. ברמה העקרונית, ככל שיש לכם יותר שליטה על הגידול, כך תוצרי הגידול יהיו בריאים ועמידים יותר והם ישרתו את הצרכים של הלקוחות שלכם בצורה מושלמת.

סופח לחות – הוא בהכרח תנאי בסיס לגידול שלכם

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין סופח לחות הוא מוצר מאוד בסיסי שאתם רוצים להחזיק באתר הגידול שלכם, והוא חשוב מאוד לאנשי חקלאות שמגדלים מגוון גידולים באזורי מדבר עם תנאי יובש קיצוניים. הרי אם אתם מזרימים מים אל תוך חלל הפנים של החממה, צריך לוודא שיש סופח לחות אשר מאזן את כמות המים באוויר ומצמצם בצורה משמעותית את ההשפעה של המים על הגידול שלכם, לאורך כל שלבי חייו של הצמח.

המאמר בחסות אתר החדשות big news

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *