הגיע הזמן לעבור לדיגיטל

הגיע הזמן לעבור לדיגיטל

בעשור האחרון החליטו עסקים רבים לעבור לדיגיטל כדי ליהנות מיתרונות רבים, לחסוך בהוצאות ולשפר את השירות ללקוחות. תקופת הקורונה גרמה לרבים מבעלי העסקים להאיץ את המעבר לדיגיטל, ואם העסק שלכם עדיין לא עשה זאת כדאי לכם להצטרף למהפכת הדיגיטל וליהנות מכל היתרונות הטמונים בכך.

אילו שירותים מומלצים לעסקים יש בדיגיטל?

כולם מדברים על כדאיות המעבר לדיגיטל, אך בעלי עסקים רבים לא יודעים מדוע כדאי להם לעבור ואילו שירותים מתאימים ממתינים להם במרחב הדיגיטלי. בעולם הדיגיטל יש פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לכל העסקים, ובמיוחד לעסקים קטנים ובינוניים. הפתרונות המוצעים בעולם הדיגיטל הם מגוונים, החל מתוכנות להנהלת חשבונות ולהפקת חשבוניות וקבלות, דרך מערכות פרסום מתקדמות ומשתלמות כלכלית ועד מערכות חדשות להחתמת טפסים בדיגיטל (החתמה מרחוק).

כעת נרחיב על הפתרונות הממתינים לעסק שלכם בדיגיטל:

מערכת חתימה דיגיטלית

אם בעסק שלכם מחתימים לקוחות וספקים על מסמכים שונים לבטח אתם מודעים לכמות הנייר שאתם צורכים כדי להדפיס את המסמכים לקראת החתימה עליהם. בנוסף, כל החתמה על מסמך מחייבת תיאום פגישה עם הלקוח או תשלום לחברת שליחים, אך כאשר תעברו לדיגיטל תוכלו להחתים את הלקוחות מרחוק. מערכת חתימה דיגיטלית שזמינה  בין היתר על ידי חברות כמו 2SIGN, מאפשרת לכם לערוך את המסמכים בתוכנה בענן, להכין שדות למילוי על ידי הלקוח ולשלוח את המסמך בלי לקום מהכיסא וללא צורך להיפגש עם הלקוח או הספק.

זהו פתרון ירוק שיכול לחסוך הוצאות רבות כמו נייר, טונרים ודואר, הפתרון מבטיח שירות מהיר ויעיל יותר ללקוחות העסק, וגם העסק שלכם זוכה למיתוג של חברה ירוקה השומרת על הסביבה.

פגישות בזום

חלפו הימים בהם קבענו פגישות אישיות במשרדי החברה או בבית קפה, בתקופה הקורונה כולם החלו להשתמש בתוכנות ייעודיות כמו זום והעובדים והמנהלים בארגונים השונים התרגלו לנהל את הפגישות החשובות באמצעות אפליקציות מתקדמות עם שיחות וידאו.

המעבר לפגישות בזום חוסך משאבים רבים בעסק, במיוחד כיום כאשר בחלק מהחברות החליטו להמשיך במודל העבודה מרחוק. במקום לזמן את כל המשתתפים בפגישה לחדר ישיבות במשרד מתאמים פגישה בזום ואין צורך לקום מהכיסא, להזיז את הרכב, לרכוש כיבוד וכדומה.

פרסום בדיגיטל

תקציבי הפרסום מופנים בשנים האחרונות בעיקר לדיגיטל בגלל יתרונות הפרסום אונליין. אם בעבר העסקים השקיעו בפרסום אופליין כמו שילוט חוצות, פליירים, שלטים, פרסום בעיתונים, ברדיו ובטלוויזיה, המגמה כיום היא לפרסם בדיגיטל.

חשוב לדעת כי פרסום בדיגיטל מבטיח לכם יתרונות רבים ומשמעותיים כגון: עלויות זולות יותר, אפשרות לפילוח מדויק של קהלי היעד והמטרה, פרסום לוקלי בעלות משתלמת המתאימה גם לעסקים קטנים, מגוון אפשרויות לפרסום ממוקד ואפקטיבי, החזר השקעה מצוין וחשיפה רחבה.

פרסום אונליין מתאים מאוד לעסקים קטנים ובינוניים, הפרסום מחזקת את המותג, יוצר בידול מהמתחרים וניתן לפנות ישירות לקהלי יעד מוגדרים מראש שמאפייניהם ידועים. בנוסף, ניתן לנטר בזמן אמת את התוצאות קמפיין הפרסום, לשפר אותו ולהשיג את התוצאות הרצויות.

עוברים למערכת להפקת חשבוניות דיגיטליות

אם אתם עדיין ממלאים חשבוניות באופן ידני הגיע הזמן לעבור לדיגיטל. יש שלל תוכנות ומערכות מתקדמות להפקת חשבוניות וקבלות דיגיטליות. יש גם פתרונות להנהלת חשבונות בדיגיטל וכך אתם יכולים לקצץ בהוצאות העסק, לקבל כלי ניהול חשובים המסייעים לכם לעקוב ולנהל את תזרים המזומנים, לפקח על הגבייה ולספק שירות איכותי ומתקדם טכנולוגית ללקוחות. המעבר לחשבונית דיגיטלית מבטיח לכם גם מיתוג ירוק ומנצח, בידול ממתחרים וחיסכון בהוצאות העסק.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *