הזדמנויות נדל“ן בחריש

הזדמנויות נדל“ן בחריש

חריש היא עיר חדשה ויוצאת דופן. הישוב חריש נוסד בשנות התשעים ובשנים האחרונות היא עברה תנופת תאוצה מואצת. זוהי אינה עיר שהתחילה כישוב קטן אשר צמח ובמקביל צמחו איתו גם הבעיות של תשתיות לא מתאימות. זהו יישוב שתוכנן מראש בתור עיר גדולה על פי סטנדרטים מודרניים. זהו ממש לא פרט שולי, הדבר מבטיח תשתיות עירוניות מודרניות המתאימות לצרכים של אוכלוסיה עירונית גדולה. תכנון העיר שם דגש על חיי קהילה, איכות סביבה וגם מעניק קרבה לאתרי טבע. אם אתם חושבים על מקום מגורים, זהו הזמן הטוב ביותר לחפש דירות למכירה בחריש.

חריש נמצאת סמוך לכביש 6 ומתוכנן חיבור ישיר של היישוב אל הכביש. כמו כן העיר מבטיחה גישה קלה אל מרכזי התעסוקה החשובים של האזור, ביניהם : פארק התעשייה של יקנעם, פארק שח“ק, פארק תעשייה עמק חפר, פארק תעשייה קיסריה ובעתיד גם פארק אגרובנק. אלו הם מקומות תעסוקה חשובים בהם פועות חברות טכנולוגיות מובילות.

למה לגור בחריש

חריש היא עיר אטרקטיבית מאוד עבור זוגות צעירים. היא מכילה את מכלול הגוונים והצבעים של החברה הישראלית. יש כאן ריכוז מרשים של אוכלוסיה משכילה, למעלה מ 60% מתושבי העיר הם אקדמיים. גם אחוז הצעירים בעיר הוא יוצא דופן. זוהי עיר מושלמת לזוגות צעירים המקימים משפחה – 22% מתושבי העיר הם מתחת לגיל 4! בהתאם לכך יש כאן כמות גדולה של גני ילדים ומוסדות חינוך, כולל מוסדות חינוך מיוחד.  זוגות צעירים המקימים משפחה בחריש יוכלו למצוא את כל הפתרונות לחיי קהילה, חינוך הילדים ותרבות בילוי ופנאי.

מבחינת מחירי הדיור, בחריש ישנן הזדמנויות מעולות. העיר מונה כרגע קרוב ל 40,000 תושבים והיא עוברת פיתוח מואץ של שכונות חדשות. העיר צפויה להגיע בשנים הקרובות ל 100,000 תושבים. היצע הדירות הגדול בעיר מאפשר למצוא כאן דירות למכירה במחירים אטרקטיביים ביותר.

יש הרוכשים כאן דירות להשקעה ויש הרוכשים דירות למגורים. אלו שהקדימו ורכשו כאן דירות לפני 3-4 שנים, כאשר בעיר היו בסך הכל 5000-6000 תושבים, כבר הרוויחו בגדול. מחירי הדירות עלו מאז בכ 20%. וכל מומחי הנדל“ן מעריכים כי המגמה תימשך. למרות עליות המחירים, עדיין יש כאן דירות במחירים אטרקטיביים הנמוכים יותר מהישובים הסמוכים.

חריש
צוותא חריש. צילום: מור שקיפי-לאטי

בהתחשב בהשקעות הרבות של הממשלה בפיתוח העיר, יש לצפות כי המחירים יעלו עוד בשנים הקרובות. הרשויות משקיעות לא רק בבנייה, אלא גם בפיתוח מקומות תעסוקה, חינוך, מוסדות ציבור ודרכי תחבורה. במסגרת ההשקעות בעיר מתוכנן מרכז עסקים ראשי בשטח של כ 150,000 מ“ר. המרכז יחולק בין שטחי מסחר ותעסוקה, מלונות, אזורי מגורים ושטחים ירוקים.

קרבה אל הטבע ותרבות פנאי

לא רק שבפיתוח העיר הושם דגש גדול על קיימות סביבתית ופיתוח תשתיות ירוקות. העיר מספקת גם קרבה אל הטבע, דבר נדיר בימינו בערים גדולות. תושבי היישוב יכולים ליהנות מגישה קלה אל מרחבי הטבע הכוללים את יער עירון, יער חריש, תל זאבים, נחל נכבתה ונחל עירון. בסופי השבוע תוכלו לבלות באתרי הטבע.

וכל זאת לצד תשתיות ספורט רבות בעיר המאפשרות לכם ליהנות מאיכות חיים ולשמור על חיים בריאים. יש כאן מסלולי רכיבת אופניים הכוללים רכיבת שטח. מגרשי ספורט הפתוחים עד שעות הלילה המאוחרות ועוד.

זהו רק עניין של זמן עד שמחירי הדיור בחריש ישתוו למחירי הדיור ביתר הערים הגדולות. זוהי ההזדמנות לחפש דירות למכירה בחריש וליהנות מתשואות גבוהות ושדרוג משמעותי לרמת החיים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *