הסעות נכים

הסעות נכים

ישנן חברות הסעות רבות המספקות הסעות לנכים. תעשיית תחבורה נכים צומחת במהירות. צמיחה זו נבעה על ידי חוק המחייב שכל התחבורה הציבורית תהיה נגישה לאנשים עם מוגבלויות.

על מנת לעמוד בחוק זה, חברות הסעות רבות השקיעו במגוון כלי רכב הנגישים לאנשים עם מוגבלות. אלה כוללים אוטובוסים וטנדרים, המצוידים במעליות ורמפות לכיסא גלגלים.

חברת הסעות סגל אחראית על מתן שירותי הובלה ללקוחותיה

מוטלת עליו האחריות להבטיח שהלקוחות שלהם יוכלו להגיע ממקום למקום בצורה בטוחה ויעילה. זה כולל לוודא שהם מסוגלים להכיל אנשים עם מוגבלויות.

בכל הנוגע לתחבורה ציבורית, אין להפלות אדם עם מוגבלות על רקע מוגבלות. יש לתת להם גם גישה והזדמנויות שוות כמו אנשים אחרים בחברה. המשמעות היא שחברת הסעות מחויבת על פי חוק להעניק לנוסעים נכים את אותה רמת שירות כמו שאר הנוסעים בצי שלהם.

ישנן דרכים רבות ושונות בהן ניתן לשפר את תחבורה נכים. אחת הדרכים הנפוצות והפופולריות ביותר היא להנגיש את האוטובוסים לכסא גלגלים כך שיוכלו להכיל נוסעים עם מוגבלויות.

תחבורה היא דבר חשוב עבור אנשים עם מוגבלויות

ייתכן שהם לא יוכלו לנהוג בעצמם, או שהם לא יוכלו ללכת מרחקים ארוכים. חברת ההסעות צריכה לוודא שהיא מספקת את השירות הטוב ביותר שניתן לנכים.

על מנת לתת שירות מעולה, חברת הסעות סגל מחזיקה רכבים נגישים לכיסאות גלגלים. עם רמפה או מעלית על מנת שהאדם בכיסא גלגלים יוכל לעלות ולרדת מהרכב.

חברות הסעות רבות מציעות שירותי הסעות נכים ללקוחותיהן הזקוקים לכך. שירותים אלו עשויים לכלול כלי רכב נגישים לכיסא גלגלים ונהגים בעלי הכשרה מיוחדת בטיפול בכיסאות גלגלים ומכשירי ניידות אחרים.

חברות הסעות צריכות להיות מודעות לצרכים של לקוחותיהן הנכים ולספק להם את אותו השירות שהן היו מספקות לכל לקוח אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *