הפקת אירוע חינה

הפקת אירוע חינה

במרוקו, צמח החינה הוא סמל ליופי ולרווחה. חינה שימשה במרוקו במשך מאות שנים כדי להעניק זוהר טבעי וארצי. זה שימש גם בתרבויות שונות למטרות אחרות כולל מסיבות דתיות.

מַטָרָה: חינה מרוקאית משמשת לקישוט הגוף לאירועים או טקסים מיוחדים כמו חתונות או עלייה לרגל למכה. נשים מרוקאיות משתמשות בו כחלק מהיופי היומיומי שלהן מכיוון שהוא גורם לעור שלהן להיראות בריא וצעיר יותר.

חינה היא צבע שיער טבעי שנמצא בשימוש במשך מאות שנים. ניתן למרוח אותו על השיער או הגוף ומשאיר כתם זמני על העור.החינה המרוקאית שונה מסוגי חינה אחרים מכיוון שהיא אינה מכילה שום סוג של צבע צמחי, אלא משתמשת בחינה לצבע האדום שלה. הוא משמש לעתים קרובות על ידי נשים מרוקאיות שרוצות להוסיף צבע וברק לשיער שלהן מבלי לשנות את המרקם או האורך שלו. בערבית פירוש המילה "חינה" הוא "הצבע החום האדמדם מעשב המשמש כצבע גוף על ידי נשים מרוקאיות".

השימוש הטקסי בחינה מתוארך למצרים העתיקה והיה מסורת בקרב אנשים רבים בחצי האי ערב ובצפון אפריקה. במרוקו, חינה היא היבט חשוב של חתונות, לידות וחגיגות אחרות במהלך החינה לובשים תלבושות מסורתיות לחינה. ציור חינה נעשה בדרך כלל עם גבעולים טריים של עלי חינה עם מוליך העשוי מעץ, מתכת או פלסטיק. את עלי החינה היבשים כותשים לאבקה דקה אותה מערבבים עם מים או מיץ לימון ליצירת משחה. לאחר מכן מורחים את המשחה על העור בעיצובים מורכבים שיכולים להחזיק מעמד עד ארבעה שבועות.

נשים מקומיות במרוקו מורחות באופן מסורתי חינה על הידיים והרגליים של בני משפחתן. זה סמל של יופי ואהבה. בעידן המודרני, חינה מרוקאית מיושמת כיום לעתים קרובות כקעקוע זמני על הידיים, הרגליים והאמצע. בתרבות המערבית, קעקועי חינה לובשים לרוב על ידי נשים מהודו או פקיסטן כצורה של אמנות גוף. חינה מרוקאית היא אמנות מסורתית של אמנות גוף זמנית. צבעי האדמה העשירים והעיצובים המורכבים שמהם עשויים קעקועי חינה מרוקאים הם כולם טבעיים. עיצובים יכולים להיות פשוטים כמו פרח בודד או מורכבים כמו הדפוסים המורכבים שנמצאו בעבודותיו של ליאונרדו דה וינצ'י. היכנסו לאתר של ללה סוזנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *