זה הזמן להפתיע – מגשי פירות נתניה

זה הזמן להפתיע – מגשי פירות נתניה

מגשי פירות שמשו מאז ומעולם מתנה יוקרתית ומעניינת במיוחד שצברה לה מקום של כבוד באירועים חגיגיים ובתור קינוחים מושלמים לשמחות וחתונות. מי לא מכיר שמגישים מגשי פירות באירועים נוצצים, כאלו שממלאים את כל השולחנות וכל המוזמנים צובאים בהמוניהם לטעום מן המטעמים הצבעוניים והמתקתקים? פירות הינם עסיסיים, מתוקים, בריאים ומגיעים בשלל צבעי הקשת. כמעט ולא תמצאו אחד שיגיד שהוא לא שום פרי, למעט אנשים עם סוכרת או בעיות בריאותיות אחרות כמו אלרגיה וכדומה. אז איך זה עובד למעשה, אם אתם רוצים להעניק מגשי פירות נתניה – למי לתת? איך לעצב? כיצד לערוך? כל זאת ועוד – כאן!

איך לערוך משלוח מגש פירות?

חשוב מאוד לתכנן את כל זה בקפידה מלאה. למי זה מיועד? לאירוע המוני בו מוזמנים מאות של בני אדם? אירוע משפחתי? כנס פתיחת השנה במקום העבודה שלכם? או אולי זה מיועד לאדם אחד בתור שי או אות הערכה ואכפתיות? יש לזה חשיבות לא רק מבחינת כמויות המגשים שאותם תצטרכו להזמין, כי אם גם לגבי היופי שלהם, איכות הסידור והעריכה.

בדרך כלל באירועים המוניים תרצו יותר להשקיע במגוון הפירות שיוצעו לרבים אבל פחות בנוגע למגשים. כיוון שמדובר בהוצאה לא קטנה, כל שכן כאשר מדובר באירוע המוני עם מאות משתתפים, חשוב שתזכרו שהמגשים הם לא העיקר כאן, אלא מה שעליהם. זאת בניגוד לאירועים פרטיים מצומצמים יותר, וכל שכן כשמביאים מגש לאדם יחיד – אז עיצוב המגש צריך להיות יוקרתי יותר.

אילו פירות יש להעלות על המגש?

שאלת הפירות הינה שאלה מעולה. מצד אחד. תרצו כמה שיותר לגוון אבל מצד שני השטח שלכם על המגש מוגבל. כמו כמות הטעמים שהלשון האנושים יכולה להבחין, כך כמות הפירות הקיימים. במה תבחרו? אתם יכולים ללכת על פירות העונה האופייניים – פירות הדר בחורף מצד אחד, ומצד שני אבטיחים, מלון וענבים בקיץ. תוכלו לבחור לצרף בנוסף לכך פירות טרופיים שאינם שייכים לעונה מוגדרת בישראל, כך שתוסיפו איכות יוקרתית ואקזוטית למגש.

פנקו את החברים והמשפחה עם מגשי פירות טעימים ועסיסיים בכל אירוע!

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה – 10% הנחה ברכישה באתר
למימוש הקופון הקלידו ״10הנחה״ בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *