טיפול בגלי הלם – מי אמר שהרפואה האלטרנטיבית לא מתקדמת ומתפתחת?

טיפול בגלי הלם – מי אמר שהרפואה האלטרנטיבית לא מתקדמת ומתפתחת?

בניגוד לדעה הרווחת כי מרבית הטיפולים האלטרניטיביים מיושנים ופרימיטיביים , היום סוג אחד ומיוחד של טיפול אלטרניטיבי – טיפול באמצעות גלי הלם. היום רופאים ואורתופדים רבים יודעים כי הוא הוכח כטיפול מתקדם ואף טיפול המחליף ניתוח- כמו כן הוא הוכיח עצמו עם תוצאות נהדרות החל מפריצת דיסק ודורבן ברגל ועד להסתיידויות דלקות וכאבים כרוניים. כמו כן, הטיפול בגלי הלם הוכח שהוא מזרז את זרימת הדם וגורם לתהליך הריפוי הטבעי של מערכות הגוף בדלקות כרוניות שונות. כמו כן, גלי ההלם מפרקים ומסלקים מצבורי סידן ששקעו במפרקי הגוף.

דורבן ברגל – מלבד לשבירת המעגל הכרוני של הדלקות השונות, הטיפול מעודד את הגוף לבנות כלי דם חדשים ובכך הזרמת החמצן לרקמה הפגועה גורמת לחידושה. יתרון חשוב נוסף שהוכח במחקרים רבים- כי גלי ההלם מפחיתים את רמת הכאב לטווח הארוך על ידי סגירת השער בפני פעימות הכאב הנשלחות למוח. כמו כן, אחוזי ההצלחה של טיפול בגלי הלם הוכחו כטובים ויעילים ביותר גם לאנשים הסובלים מכאבי כתפיים, מרפקים וברכיים. כמו כן מתאים לאנשים הסובלים מבעיות דורבן וגיד אכילס, ולכן לאנשים הסובלים מדלקות או שחיקת סחוס מומלץ כפתרון אידיאלי לריפוי משורש הבעיה עצמה ולא רק בהקלה על הכאבים. אנשים רבים אשר טופלו בסדרת טיפולים קצרה של גלי הלם הראו כי הדלקת התמוססה וכי הכאבים חלפו כלא היו, וכי תהליך הריפוי הטבעי של הגוף נעשה במהרה. חשוב לציין כי הטיפול בגלי הלם ידידותי לגוף, מאושר על ידי משרד הבריאות ומאושר ע"י ה FDA האמריקאי. כמו כן הוא מוכר בקופות חולים וחברות ביטוח כיעיל ביותר בפתרון בעיות אורטופדיות שונות, בבעיות אורולוגיה וקרדיולוגיה. כמו כן ישנם מגוון רחב של מכשירים המתאימים לטיפולים שונים. נציין כי הטיפול בגלי הלם אינו פולשני וכי אינו כרוך בכאבים וללא כל תופעות לוואי.

גלי הלם – חשוב לציין, כי הטיפול באמצעות גלי הלם מספק פתרון לבעיות אורטופדיות שונות אלו הוא לא פולשני, מהיר וללא כאבים הן בתהליך הטיפול והן בתהליך הריפוי. כמו כן, הטיפול בגלי הלם מסייע בתהליך ריפוי הרקמות בגוף וכן בחידושן ושיקומן- כלומר גלי הלם מסייעים בפירוק משקעי הסידן (מדובר על רקמה מסוידת) ולאחר פירוקן גלי ההלם מסייעים בהגברת זרימת דם מוגברת לאזור. לדוגמה דלקת מרפק טניס או המוכרת בשם נוסף דלקת במרפק גולף.

 

 

 

המאמר בחסות חדשות bignews

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *