טיפול חדשני ובטוח באמצעות גלי הלם לכאבים ודלקות- תוצאות כבר בסיום הטיפול הראשון

טיפול חדשני ובטוח באמצעות גלי הלם לכאבים ודלקות- תוצאות כבר בסיום הטיפול הראשון

כיום, ניתן לומר כי הטכנולוגיה המתקדמת של טיפול בגלי הלם במגוון תחומים מראה תוצאות מבטיחות עם מעל ל 90% הצלחה. הטיפול מאפשר טיפול במצבים שונים שבהם סובלים מכאב. החל מדלקות וכאבים כרוניים, דרך הסתיידות גידים, פריצת דיסק וכאבי גב שונים, ועד לכאבים שונים שמפריעים בשגרת החיים של כל אחד ואחת מאתנו: כמו דורבן בכף הרגל או כאב בברך.

חשוב לדעת כי הטכנולוגיה היום מאפשרת פתרון יעיל לכל מה שהזכרנו ועוד. לעתים ניתן לטפל בכאב בשיטות של הרפואה האלטרנטיבית כגון גלי הלם- לא חייבים לטפל בשיטות טיפול קונבנציונאליים. היום, קיימות מרבית טיפולים אלטרנטיביים- אך סוג אחד של טיפול אלטרנטיבי בולט והפוץ יותר מכולם והוא – טיפול בגלי הלם.

הטיפול נעשה במכשיר הפולט גלי קול הממקד את הגלים לנקודה הדורשת טיפול ואז גלי ההלם מזרזים את זרימת הדם וגורמים לתהליך הריפוי הטבעי של מערכות הגוף בדלקות כרוניות שונות. כמו כן, גלי ההלם מפרקים ומסלקים מצבורי סידן ששקעו במפרקי הגוף. מלבד לשבירת המעגל הכרוני של הדלקות השונות, הטיפול מעודד את הגוף לבנות כלי דם חדשים ובכך הזרמת החמצן לרקמה הפגועה גורמת לחידושה.

יתרון חשוב נוסף שהוכח במחקרים רבים- כי גלי ההלם מפחיתים את רמת הכאב לטווח הארוך על ידי סגירת השער בפני פעימות הכאב הנשלחות למוח. כמו כן, אחוזי ההצלחה של טיפול בגלי הלם הוכחו כטובים ויעילים ביותר גם לאנשים הסובלים מכאבי כתפיים, מרפקים וברכיים. כמו כן מתאים לאנשים הסובלים מבעיות דורבן וגיד אכילס, ולכן לאנשים הסובלים מדלקות או שחיקת סחוס מומלץ כפתרון אידיאלי לריפוי משורש הבעיה עצמה ולא רק בהקלה על הכאבים.

מטופלים רבים אשר טופלו בסדרת טיפולים קצרה באמצעות גלי הלם הראו כי הדלקת התמוססה וכי הכאבים חלפו כלא היו, וכי תהליך הריפוי הטבעי של הגוף נעשה במהרה והקלה בכאב הייתה כבר בסיום הטיפול הראשון. בנוסף חשוב לדעת כי השימוש בגלי הלם לטיפול בבעיות שונות של דלקות וכאב מקובל ונפוץ בקרב אורתופדים, פיזיותרפיסטים, רופאים ובתי חולים הממליצים על טיפול זה בשל הידע שלהם על התהליכים הביולוגיים הקורים ברקמות בזמן השימוש במכשור גלי ההלם. כמו כן הטיפול באמצעות גלי הלם מוכרים ברוב קופות החולים ובחברות הביטוח השונות.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *