טיפים לבחירת מרפאת מומחים לרפואת שיניים 

טיפים לבחירת מרפאת מומחים לרפואת שיניים 

במאמר זה נספק לכם טיפים מובילים לבחירת מרפאת מומחים לרפואת שיניים. מרפאת מומחים היא מרפאה בה ניתן לכם מענה לכל נושא דנטלי ומחזיקים צוות של מומחים לחלל הפה: מענה ילדים, מענה כירורגי, מענה אורתודנטי (יישור שיניים), מענה הלבנה וציפוי, הכנת כתרים ושתלים, השתלת שיניים ביום אחד, ועוד. הטיפים יחלשו על תחומים שונים מהספרות הדנטלית.

טיפ לבחירת מרפאת שיניים מוצלחת לילדים

מרפאת מומחים לרפואת שיניים לילדים צריכה לספק לילדים שלכם מענה ראשונה לטיפול בטראומה דנטלית (פצע בשיניים או בקרבתן, נפילה על המנשך, שבירת שיניים כתוצאה ממנה וכד'), וכן להתמודד עם מקרים בהם יהיה צורך אף לעקור שן חלב טרם זמנה בעקבות כך. מרפאת שיניים לילדים צריכה לעשות שימוש באמצעי הרדמה המתאימים להם, כמו למשל סדציה או גז צחוק. באמצעים אלו יש צורך בהכשרה מיוחדת.

טיפ לבחירת מרפאת שיניים מוצלחת בתחום הכירורגי

מרפאת שיניים זו צריכה לבצע את כל ניתוחי השיניים, מעקירה בסיסית ועד עקירה כירורגית, מהשתלת עצם סטנדרטית ועד להשתלה שלפניה צריך להרים את הסינוס של האף. במקרה כזה, יש לבחור מרפאת מומחים לרפואת שיניים אשר עושה גם הרמת סינוס סגורה וגם הרמת סינוס פתוחה על מנת שתהיה תמיד האופציה להשתמש בשיטה המתאימה ביותר למילוי יעיל: בדרך כלל משתמשים בהרמה פתוחה (ניתוחית מלאה הכוללת פתיחת חייך עם סכין מנתחים) כאשר משתילים כמה שתלים אחד ליד השני, ובהרמה סגורה (ביצוע קדח בחייך מלמעלה) כאשר מטמיעים שתל בודד.

טיפ לבחירת מרפאת שיניים לאסתטיקה דנטלית

מרפאת מומחים לרפואת שיניים שעניינה הוא הלבנה וציפויים. מאד חשוב להכיר היטב את החומרים עמם מתבצעת העבודה. בתחום ההלבנה, מדובר על חומר שמשמש להברקה בלבד, וניתן להמשיך את מריחתו עצמאית בבית לאחר קבלת טיפול ראשוני. לעומת זאת, בציפוי שיניים התמונה היא אחרת כי השימוש הנו בחומרים קשיחים כמו קומפוזיט וחרסינה. מרפאת מומחים לרפואת שיניים תעדכן את הפציינט שלה לגבי חומר ההלבנה או הציפוי המתאימים ביותר למקרה המבחן שלכם. 

טיפ לבחירת מרפאת יישור שיניים

מאד חשוב לבחור במרפאה שמציעה כל מיני שיטות יישור, החל מיישור שקוף ועד יישור בסמכי מתכת. בדרך זו, ניתן לבחור אם אתם מעוניינים בסמכים גלויים או סמויים ולהתאים את טיפול היישור הכי רלוונטי עבורכם. המומחים של המרפאה יעדכנו אתכם בדבר ההתאמה המוצקה ביותר על פי גילכם ויבצעו את מלאכת היישור עצמה במיומנות רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *