כל מה שרציתם לדעת על יצוג בהוצאה לפועל 

כל מה שרציתם לדעת על יצוג בהוצאה לפועל 

כל התנהלות מול נציגי הוצאה לפועל עשויה להתפתח במהרה לצרה צרורה. אם נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל עליכם לפעול במרץ להסדרת הנושא. יצוג בהוצאה לפועל הכרחי למיצוי מלא של הזכויות שלכם והגנה מפני נקיטה בהליכים שלא לצורך. עורך דין מנוסה יידע כיצד לפעול לביטול ההליכים והסדרת החוב בתנאים שמתאימים לכם. 

אין לי כסף לשלם, מה עושים?

תיקי הוצאה לפועל מעידים פעמים רבות על מצב מתסכל בו אין באפשרותכם להסדיר את החובות. פתיחת התיקים מחריפה את המצוקה הכלכלית ומוסיפה להתמודדות הקשה גם לחץ נפשי והגבלות על חשבון הבנק ועל היציאה מהארץ. יצוג בהוצאה לפועל יסייע לכם להיות רגועים יותר בידיעה שיש לצדכם איש מקצוע שמכיר את אנשי המפתח וחילץ לא מעט אנשים מצרה דומה. עורך הדין יידע מה צריך לעשות בשביל לבטל את ההגבלות שהוטלו עליכם ובהתאם לסיטואציה גם לקבל הפטר. 

איך מבטלים הגבלות בהוצאה לפועל?

משרד עו"ד דן גנגינה ושות' יודע היטב עד כמה ההגבלות שמוטלות על חייבים משבשות את שגרת החיים ומעכבות את השיקום הפיננסי. ההגבלות אינן מקדמות את תשלום החוב אלא מעכבות אותו. על כן, עורכי הדין פועלים לביטול מהיר של ההליכים. אם עיקלו לכם את המשכורת או את הרכב – יש מה לעשות! הגשת בקשה מתאימה יחד עם המסמכים הנכונים תקדם את ביטול ההליכים בהקדם האפשרי. 

איך מקבלים הפטר מתשלום?

יצוג בהוצאה לפועל מיועד לקדם בראש ובראשונה פתרון לבעיה. עורך הדין יפעל במרץ להסדרת הסכם תשלום שתואם את היכולת הכלכלית שלכם. במקרים בהם המצב הכלכלי מצדיק זאת יינתן הפטר מתשלום החוב. עיקר תפקידו של עורך הדין יהיה כמעט תמיד ניהול משא ומתן עם עורכי הדין של הנושים להסדרת תשלומים. עורך הדין הנכון יידע להשיג בעבורכם הסדרי תשלום שכוללים הנחה ניכרת. הפטר אפשר לקבל רק במקרים בהם החייב מוגדר חדל פירעון. 

איזה עורך דין מתאים ליצוג בהוצאה לפועל?

על מנת להבטיח את המענה המקצועי והמדויק ביותר נבחר מראש עורך דין עם ניסיון רלוונטי. כך למשל, עורך דין תמ״א 38 נבחר לטיפול במקרים של סכסוך בין שכנים ולא בעבור ייצוג משפטי בהוצאה לפועל. הניסיון של עורך הדין ניכר בתוצאות! אל תמהרו להתפשר על פחות מעורך דין מומלץ, מסור, חרוץ ומקצועי.  למידע נוסף היכנסו לאתר של דן גנגינה >> https://www.d-g-law.co.il/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *