לרענן את המטבח

לרענן את המטבח

כאשר עומדים בפני חידוש ושינוי קוסמטי של המטבח הקיים, חשוב מאוד להקפיד על כמה דברים שהם סופר חשובים. כך למשל הקפידו לבחור את הצבעים הנכונים, את החומרים העמידים ואת חלוקת המגירות הפנימית אשר תשרת את צרכי היומיום שלכם בצורה טובה. לעתים אנו נוטים לשים את הפוקוס על העיצוב והחיצוניות, כאשר התכנון הפנימי והארגון חשובים לא פחות. כאשר משפרים ומחדשים מטבחים חשוב לעשות זאת נכון – ולצורך כך ריכזנו עבורכם מידע חשוב שמאוד יועיל לכם.

רגע לפני שמתחילים

דלתות פנים – חשוב שתדעו שחידוש ועיצוב המטבח הקיים דורש סבלנות. לא עושים את זה ביום אחד, ולא צריך להחליט לגבי כל הפרטים באותו רגע. חשוב מאוד לראות בעין מגוון מטבחים, לבדוק מה בדיוק מתאים לשטח המטבח ולמיקום שלו, לפתוח את הראש לחידושים והוספה של מכשירי חשמל שאולי תזדקקו להם ואין לכם כיום. ורק אחרי שסקרתם את כל מה שחדש ואפשרי – התחילו לתכנן את המטבח שלכם, ולקבל החלטות. כדאי גם לבדוק אפשרות צביעה מחדש של הקירות, לפני שמתחילים להתקין את ארונות המטבח החדש.

צילום: pixabay

חומרים לחידוש מטבחים

חשוב לבחור את החומרים הנכונים. אם יש לכם אפשרות העדיפו עץ מלא על פני פורמייקה או סיבית. ועל אותו עיקרון העדיפו משטחי עבודה קשיחים ואיכותיים על פני הפשוטים יותר. נציין בהקשר הזה כי כיום בתעשייה נעשה שימוש בפורמייקה שהיא איכותית יותר לעומת שנים קודמות, וכך גם לגבי חומרים אחרים.

שיפוץ בבית

ואם כבר החלטתם לחדש את המטבח הקיים ומדברים על מטבחים, כדאי מאוד באותה נשימה כבר לחדש ולשפץ אזורים נוספים בבית – ככל שיש בכך צורך. אם כבר מזמינים בעלי מקצוע ויש בבית בלגן ולכלוך כתוצאה מהשיפוצים, כדאי מאוד לנצל את ההזדמנות לחדש דברים נוספים. כך למשל תוכלו לשקול החלפת דלתות פנים של הבית לדלתות חדישות יותר, עם מנגנוני בטיחות ועמידות טובה יותר. כמובן הכל בהתאם לתקציב העומד לרשותכם ולצרכים הספציפיים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *