מה צריך לדעת לפני שמזמינים את חברת ההדברה לצורך מיגור המזיקים?

מה צריך לדעת לפני שמזמינים את חברת ההדברה לצורך מיגור המזיקים?

כיום, ישנן חברות רבות המציעות שירותי הדברה הן חברות מקצועיות המוסמכות ומיומנות לצורך מיגור מזיקים וזוחלים, הדברתם והרחקתם מסביבתנו. בחברות ההדברה עובדים מדבירים מנוסים ומקצועיים בעלי היתר ורישיון של מדביר מוסמך ומורשה. כידוע, עבודות ההדברה הן עבודות שבה חייבים לעסוק באמצעות חומרים מסוכנים האמורים להרחיק את המזיקים הלא רצויים. חומרים אלו בפועל במקרים רבים הם פשוט סוג של חומרי ריסוס, רעל.

מובן, שבחוסר ידע או באי שימת לב חס ושחלילה עלולים חומרים מסוכנים אלו להזיק לא רק לבעלי החיים הלא רצויים והמזיקים, אלא גם לבני האדם המצויים בסביבתם וכמובן גם בחיות המחמד. ואולם, היום אנו מודעים יותר לכל התחום של איכות הסביבה והשמירה על שטחים ירוקים, ועל כן רוב חברות ההדברה משתמשות באופן תכוף יותר ככל האפשר בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה וירוקים בטיבם. זאת כמובן על מנת לשמור ככל האפשר על סביבה נקייה מרעלים פוגעים, ואולם בכל זאת חשוב לדעת, כי לעתים אין ברירה ולצורך מיגור המזיקים עדיין חומרי סוגי הדברה שבהם משתמשים אנשי צוות ההדברה בחברות שונות אינם מומלצים בקרבת בני אדם ואפילו מוגדרים חומרים מסוכנים ביותר. בנוסף, חברת הדברה מקצועית יודעת את הסכנה ולכן היא נזהרת מאוד בשימוש בחומרים אלו, הם יודעים איפה להניח את החומרים, באילו חומרים להשתמש וכמובן מבינים ומחליטים גם על פרק הזמן הנחוץ והראוי לצורך שימוש בחומרים. לדאבוננו הרב, כבר נודעו לא אחת בתקשורת מקרים שבהם נפגעו בני אדם כתוצאה משימוש לא נכון ולא קפדני בחומרי הדברה. הפגיעה עלולה להיות משמעותית ביותר ואפילו לגרום למוות ממש. לכן, לא כדאי להסתכן ולהשתמש בחומרי הדברה מסוכנים אלו ללא פיקוח וללא הדרכה מוסמכת וראויה.

כמו כן, חשוב לזכור כי הפתרון הטוב ביותר נגד מזיקים ובכך גם ניתן להימנע מהזמנת שירותיה של חברת הדברה היא- מניעה!, מניעת הופעתם באמצעות ניקיון מקומות שיש בהן אוכל וכן לאחסן את כל המזון, בנוסף להתקין רשתות בחלונות – והדבר החשוב הנוסף הוא לסגור את פתחי הניקוז והכיורים באמצעות מסננות קטנות.

אנו ממליצים- לפני שתזמינו חברה לשירותי הדברה פשפש המיטה, מומלץ לערוך סקר שוק של מחירים על פי סוג ההדברה, הדחיפות שבה אתם נזקקים לחברת ההדברה, על פי עונת השנה וכמובן על פי דחיפות עבודת ההדברה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *