מחפשים מלונות בצפון למשפחות?

מחפשים מלונות בצפון למשפחות?

חופשת הקיץ או חופשות החגים הן הזדמנות מצוינת לקחת את כל המשפחה לעלות לצפון הארץ. מלונות בצפון הארץ מציעים מגוון רחב של אירוח ונופש ותוכלו לברוח את הסגנון המתאים לכם ולילדיכם. החל ממלונות יוקרה ועד ליחידות אירוח חמימות בקיבוץ. כל האופציות פתוחות ונותר לכם רק לבחור את מה שמתאים לכם.

כיצד בוחרים מלון למשפחות?

מלון בוטיק ירושלים – כיצד אם כן בחורים את המלון שמתאים לכם ולילדים. כלל חשוב בתכנון חופשה בצפון עם ילדים הוא לבחור מלון שנמצא בקרבת האתר המרכזי בו אתם תבקרו כך שהגישה וההגעה חזרה למלון בסוף היום לא יהפכו לנטל. כמו כן במלון בוטיק תוכלו למשל לבחור מלון הנמצא בקרבת מסלולי ההליכה ליד הבניאס או הירדן. כמובן שבאזור הצפון פזורים מלונות רבים לצד לוקיישנים רבים של טיולי טבע.

מלון בוטיק – אלמנט נוסף הוא סוג המלון. מלונות בצפון מציעים חוויות אירוח הנבדלות זו מזו בסגנון וחשוב שתבחרו את הסגנון שמתאים לכם. יש יחידות אירוח כפריות בקיבוצים או במושבים והם מתאימים למשפחות המחפשות יחידת אירוח עצמאית שגם מאפשרת לבשל, לצאת לחצר ולהרגיש ממש את הירוק מסביב לעיניים.

מלונות בצפון – תוכלו לצד זה גם לבחור במלונות יוקרה מפנקים שבהם הגישה לחצר ירוקה היא פחות נגישה אך מצד שני תהנו מיוקרה ומפינוק, מחדר אוכל עם בופה ענק ובריכה גדולה עם פעילויות לילדים.

מלונות בירושלים – אפשרות נוספת היא לבחור בקונספט של מלון מטיילים כאשר יש לא מעט מלונות בצפון הארץ המשתייכים לקטגוריית מלונות מטיילים. מלונות כאלו מציעים מחירים בינוניים נגישים עם חווית אירוח משולבת. המלונות ממוקמים בקרבת אתרי הטיול והנחלים כך שזו אופציה נוחה מאוד אם אתם מתכננים אחרי ארוחת הבוקר לצאת לטיול לאורך אחד הנחלים במסלולים השונים.

מלון שמתאים גם לבע"ח

מלונות בוטיק בירושלים – יש משפחות שרוצות להגיע לא רק עם הילדים אלא גם עם הכלב או החתול. זה אפשרי בחלק מהמלונות ולכן חשוב לברר זאת לפני שמגיעים כדי להתכונן. במידה והמלון לא מאפשר כניסה של בע"ח ולא בדקתם זאת מראש יהיה מדובר בחוויה לא נעימה ולכן תשאלו מראש לפני שאתם מגיעים מהי המדיניות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *