מידע על איטום הבית

מידע על איטום הבית

איטום בתים הוא תהליך של הפיכתם לאטום לאוויר כך שניתן יהיה לחמם אותם מבלי להוציא אוויר או קור. זה נעשה כדי להגן על התושבים מפני פגעי מזג האוויר ולהפחית את עלויות הדלק.

תהליך זה יכול להתבצע עם מגוון חומרים, אך הנפוצים ביותר הם חומרים העשויים מבטון או לבנים.

ישנן שלוש דרכים לאטום בית. אחד עם רעפי ארז מסורתיים, אחד עם רעפי אספלט ואחד עם קירוי מתכת.

רעפי ארז מסורתיים מעניקים לבית מראה כפרי יותר. אפשר לראות בהם השקעה שכן הם לא זולים – אבל הם גם משקפים את ההיסטוריה של הבניין עצמו.

רעפי אספלט זולים יותר וקלים יותר להתקנה – אבל הם לא יכולים להחזיק מעמד לאורך זמן כמו כל אחד משני סוגי הגג האחרים.

קירוי מתכת הופך כעת לפופולרי יותר ממה שהיה בעבר, מכיוון שהוא לא רק עמיד – הוא גם חסכוני באנרגיה!

איטום בית הוא תהליך איטום חיצוני של מבנה מכל אדמה שמסביב. זה נעשה כדי למנוע מלחות להיכנס למבנה ולמנוע את התייבשותו. ברוב המקרים, בתהליך האיטום מורחים חומר איטום על פני הבית. האיטום מגן עליו מפני מים ושומר עליו יבש בימים גשומים.

איטום בתים מספק מספר יתרונות. הם עוזרים לשמור על רמת לחות נמוכה בבית, מה שמונע צמיחת עובש ובעיות אחרות הקשורות ללחות. האיטום מסייע גם במניעת כניסת חרקים לבית דרך סדקים בתשתית או בקרקע סביבו.

בחלק זה נסקור כיצד איטום בתים מועיל לבעלי בתים ומה עליהם לקחת בחשבון כאשר מחפשים חברה מקצועית שתוכל לבצע משימה זו היטב.

באיטום בית ישנן שתי אפשרויות: איטום כימי או איטום בטון. חומרי איטום כימיים הם הרבה יותר סבירים מאשר איטום בטון, אבל ידוע שהם משחררים כימיקלים מזיקים שעשויים להיות להם השפעות ארוכות טווח על הבריאות והסביבה שלנו.

איטום בתים הוא תהליך שנעשה לפני צביעה או צביעת בית. מדובר במריחת איטום על החלק החיצוני של הבית כדי להגן עליו מפני מזג האוויר ולמנוע מהצבע להתקלף.

אין צורך ליישם צבע כמו בימים אלה בגלל איטום. חומר האיטום המשמש במהלך תהליך זה יחזיק מעמד בדרך כלל כ-5-8 שנים, תלוי במידת היישום והתחזוקה שלו.

איטום יכול להתבצע על ידי קבלנים, אבל זה משתלם יותר אם בעלי בתים עושים זאת בעצמם. בעל בית צריך להכין את פני השטח שלו על ידי הסרת כל חומר רופף תחילה עם מברשות תיל או יריעות, לאחר מכן עליו לשטוף את המשטח עם חומר ניקוי ומים או מסיר שומנים במידת הצורך לפני מריחת איטום באמצעות מברשת או רולר על גבי שכבת הפריימר שכבר קיימת.

איטום בתים הוא תהליך של החלקת החיבורים בין שני חומרי בניין. זה נעשה כדי להפוך את החלק החיצוני של הבית לעמיד למים.

תהליך זה יכול להיעשות באמצעות אטימה, תרכובת אטימה או צמנט קירוי. איטום בתים חשוב לשמירה על ההשקעה שלכם בנכס ולוודא שהיא מחזיקה מעמד לאורך זמן באיכות טובה.

מהם כמה יתרונות של איטום בתים?

-זה עוזר לשמור על הבית שלך קריר בקיץ וחם בחורף

-זה עוזר למנוע נזקי מים על ידי גורמים חיצוניים למידע נוסף היכנסו לאתר של אדלר איטום >> https://www.adler-itum.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *