נדל"ן בחריש – דירות למכירה ביישוב חריש

נדל"ן בחריש – דירות למכירה ביישוב חריש

חריש היא עיר חדשה הממוקמת בצפון השרון, בסמוך לחדרה, פרדס חנה ויישובים כפריים במועצה האזורית מנשה. חריש הוקמה כיישוב קהילתי קטן בשנות ה-80, ובשנת 2010 המדינה החליטה להפוך את היישוב לעיר עם 100,000 תושבים המאופיינת בתכנון ירוק וקהילתי.

הממשלה בחרה ב-2010 לפתח את חריש כעיר בעלתי צביון דתי אך תושבי העיר עתרו לבית המשפט נגד ההחלטה לייעד את העיר לחרדים, הם זכו במשפט וכיום זו עיר מעורבת המהווה אלטרנטיבה מצוינת למשפחות צעירות.

העיר החדשה נמצאת תחת תנופת בנייה ויש ביקוש רב לדירות למכירה ברחבי העיר, הדירות החדשות נמכרות במהירות ומחירי הדיור עולים באופן מתמיד.

שוק הנדל"ן בחריש רותח ויש שפע הזדמנויות למשפחות צעירות ולמשפרי דיור

חריש היא עיר ירוקה עם אווירה כפרית, יש בה שלל פארקים מטופחים, מוסדות ציבור חדשים, מערכת חינוך מודרנית ומתקדמת, שטחי מסחר ותעסוקה, מגרשי משחקים ועוד. העיר ממוקמת לצד עורקי תחבורה ראשיים כמו כביש 6, ובעתיד הקרוב הרכבת צפויה להגיע לעיר. בסמוך לחריש יש מגוון אזורי תעסוקה המספקים תעסוקה בשפע לתושבי חריש והסביבה, ושכונות חדשות מוקמות ברחבי העיר, מרביתן מאופיינות בבנייה רוויה ויש גם דירות גן, פנטהאוזים ודופלקסים ייחודיים.

כדאי לדעת כי המועצה המקומית חריש פרסמה לאחרונה סקר המגלה כי 78% מרוכשי הדירות בעיר הם משפחות צעירות, רובן הגיעו ממרכז הארץ, וכ-65% מהתושבים הם אקדמאים שבחרו לגור בחריש בגלל המיקום המנצח, הנוף המרהיב, נוחות ההגעה לעבודה, מערכת החינוך, הצביון הירוק והאפשרות להיות מעורבים בחיי הקהילה.

אם אתם מחפשים בעיר חריש דירות למכירה כדאי שתדעו כי הנכסים נחטפים במהירות לכן אין להתמהמה וכדאי למצוא דירות למכירה בעזרת משרד תיווך השייך לרשת נדל"ן מובילה, מוכרת ואמינה.

אילו דירות למכירה ממתינות לכם?

תמהיל הדירות למכירה בחריש הוא רב ומגוון, ולאחר היציאה ממשבר הקורונה ניתן לראות כי שוק הנדל"ן המקומי מתעורר לחיים, בדיוק כמו בשאר הארץ, אך בחריש יש עלייה משמעותית בכמות הדירות הנמכרות בחודשים האחרונים. יש דירות למכירה בכל השכונות, בעיקר בשכונות הפרחים ובצוותא, אך גם בשכונות הוותיקות כמו אבני חן והחורש ניתן למצוא דירות למכירה. בשכונת מעו"ף המאופיינת בפרויקטים שתוכננו והוקמו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, ביוזמת שר האוצר לשעבר כחלון, יש מספר מועט של דירות חדשות למכירה ומתחיל להתפתח שוק של דירות יד שנייה.

תמהיל הדירות בחריש כולל דירות בנות 3 חדרים המתאימות בעיקר לזוגות צעירים ולמבוגרים, דירות 4 חדרים ששיעורן עמד עד לא מזמן על כ-70% מסך הדירות שנמכרו בחריש, דירות 5 חדרים הנחטפות על ידי משפחות צעירות ומשפרי דיור ויש גם דירות מיוחדות כמו דירות בנות 6 חדרים, דירות גן מעוצבות, פנטהאוזים מפוארים ויוקרתיים ודופלקסים ייחודיים.

למה כדאי לקנות עכשיו דירה בחריש?

צעירים ומבוגרים בוחרים לגור בחריש בגלל המיקום המנצח, איכות החיים הגבוהה, חיי הקהילה העשירים, הפארקים הרבים, המרחבים הפתוחים והצביון הירוק של העיר. חריש היא פנינת נדל"ן חדשה ומבטיחה, יש ביקוש רב לדירות, לכן המחירים עולים בהתמדה ורכישת דירה בעיר מבטיחה תשואה טובה למשקיעים, אך רוב האנשים רוכשים נכס למגורים. כדאי גם לכם לקנות דירה בחריש וליהנות מכל היתרונות שהעיר מציעה לתושביה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *