עיר שקטה: מבצע אכיפה נגד כלי רכב מזהמים ומרעישים בחריש

עיר שקטה: מבצע אכיפה נגד כלי רכב מזהמים ומרעישים בחריש

המשרד להגנת הסביבה יצא בפעולת אכיפה בחריש נגד כלי רכב מזהמים ומרעישים. מבצע האכיפה נערך בשיתוף פעולה של המשרד להגנת הסביבה עם שוטרי מדור הגנת הסביבה במשטרת ישראל

בוחני היחידה למניעת זיהום אוויר ורעש מתחבורה במשרד להגנת הסביבה קיימו ביום ה' יחד עם שוטרי מדור הגנת הסביבה פעולת אכיפה יזומה למניעת זיהום אוויר ורעש מכלי רכב, באזור חריש והסביבה.

בפעולות האכיפה באזור חריש נבדקו 301 כלי רכב, ומתוכם 99 כלי רכב הורדו מהכביש ועוד 105 דוחות נרשמו לבעליהם.

המשרד להגנת הסביבה: "בשנים האחרונות, עלתה המודעות לעובדה כי מפגעי הרעש וזיהום האוויר מתחבורה, פוגעים הן בבריאות הפיזית של בני האדם והן באיכות החיים. המשרד ימשיך לפעול בשיתוף פעולה על כלל הגורמים ובהם משטרת ישראל, כנגד מפגעי רעש וזיהום אוויר מכלי רכב, במטרה לשמור על בריאות הציבור והסביבה."

השרה להגנת הסביבה עידית סילמן, אמרה בפעילות בחריש: "מטרדי רעש וזיהום אוויר מתחבורה פוגעים בבריאות הציבור ובאיכות החיים של תושבי האזור. המשרד להגנת הסביבה, בשיתוף משטרת ישראל ימשיכו בפעילות האכיפה הממוקדת נגד כלי רכב רועשים ומזהמים, בכל חלקי הארץ ובכל מזג אוויר במטרה למגר את התופעה"

ראש עיריית חריש, יצחק קשת: "אנחנו עושים כל מה שניתן למיגור בעיית זיהום האוויר, שמקורה הוא בכלל מחוץ לחריש. אני מודה לשרה עידית סילמן על התגייסותה למאבק שלנו בעניין הזה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *