פינוי דירה לקראת רילוקיישן

פינוי דירה לקראת רילוקיישן

שוק העבודה עבור שינויים רבים בעשורים האחרונים והיום זה דבר מאוד מקובל שישראלים יוצאים לרילוקיישן ועובדים בחו“ל במשך תקופות של שנים ארוכות. רילוקיישן הוא לא תקופה של כמה ימים או כמה שבועות. זהו שינוי גדול בחיים – אנשים מוכרים את הדירה שלהם או משכירים אותה בזמן שהם עוברים לגור בדירה בחו“ל. ונשאלת השאלה מה עושים עם הרכוש שיש לכם בארץ ואיך חברה לפינוי תכולת דירה יכולה לעזור לכם.

ישנן כמה אפשרויות שעומדות בפניכם לגבי הרכוש שלכם, סביר להניח שהפתרון הוא שילוב של כמה דברים וגם עזרה של חברה לפינוי תכולת דירה.

לקחת אתכם – ברור שלא תיקחו לחו“ל תכולה של דירה שלמה. אבל בכל זאת ישנם דברים שתיקחו אתכם לחו“ל. בשורה התחתונה אלו יהיו בעיקר בגדים ואתם מוגבלים בכמות שתוכלו לקחת במזוודה. כך סביר להניח שתיקחו אתכם לא יותר מ 5% מהבגדים שיש לכם.

למכור – הרבה מהריהוט, מוצרי החשמל ואולי חפצים אחרים הם חפצים שעדיין יש להם ערך ובוודאי תוכלו למוכר אותם. זה יחסית קל בעזרת לוחות מודעות באינטרנט וזה יאפשר לכם להרוויח קצת כסף. החיסרון הוא שהזמן משחק לרעתכם. במקרים רבים אנשים נאלצים לצאת בדחיפות לרילוקיישן ולכן אין להם זמן. במקרה שכזה אתם יכולים להיעזר בשירותי אלטיזכן.

לחלק למכרים – חברים ובני משפחה ישמחו לקבל הרבה מהדברים שאינכם צריכים.

לתרום לצדקה – ארגוני צדקה רבים גם כן ישמחו לקבל בגדים, ספרים, ציוד לתינוקות, ריהוט ודברים אחרים שיש לכם בבית. יתכן שתזדקקו לפינוי רהיטים לצדקה.

להשכיר את הדירה עם הציוד – לא בטוח שאתם צריכים שירותי פינוי תכולת דירה. למעשה דירה מרוהטת היא יתרון במקרים רבים ותוכלו להשכיר אותה לאחרים. אך מצד שני הביקוש הוא רק לרהיטים ומוצרי חשמל בסיסיים. אך לגבי רוב הרכוש שלכם תצטרכו להיפטר ממנו.

שכירת מחסן – תוכלו לשכור מחסן ולאחסן בו את החפצים ליום שתחזרו. בדרך כלל עדיף לפנות לשירותי פינוי תכולת דירה ולא לשלם על מחסן. כך אתם גם תצטרכו להתעסק בלוגיסטיקה וגם לשלם שכירות חודשית על המחסן. ובמשך השנים הרכוש במחסן צפוי גם לאבד מערכו.

מה עושים אנשים היוצאים לרילוקיישן

מה שקורה בפועל הוא שאנשים לוקחים איתם לרילוקיישן מעט מאוד רכוש. לגבי הדברים האחרים שבדירה את חלקם הם מוכרים, חלקם מחלקים לחברים, בני משםחה וארגוני צדקה. אך בסופו של דבר מגיע הרגע שהם זקוקים לשירותי פינוי תכולת דירה. שירותי פינוי דירה יכולים לתת לכם מענה מהיר ולאפשר לכם לצאת במהירות לרילוקישן. יתכן אפילו שתוכלו לקבל שירותי פינוי דירות בחינם.

נזקקים לפינוי תכולת דירה ושירותי אלטיזכן, פנו לחברת שי פינוי דירה ותוכלו לקבל שירות ברמה גבוהה ופתרון מהיר לכל צורך. כך תוכלו לקבל פתרון המאפשר לכם לצאת לרילוקיישן בראש שקט.

המאמר נכתב בשיתוף שי פינוי דירה – https://www.house-eviction.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *