קוטל יתושים חשמלי

קוטל יתושים חשמלי

קוטל יתושים חשמלי הוא הפתרון המומלץ והטוב ביותר בכדי להימנע מעקיצות ייתוש. קוטל יתושים מוסקיטו הוא קוטל היתושים המומלץ והטוב ביותר בזכות השנאי האיטלקי החזק שלו. השנאי הוא אחד מבין הרכיבים העיקריים בקוטל יתושים מאחר ותפקידו לקטול את הייתוש או החרק המעופף. קוטל יתושים מוסקיטו מכיל גם נורת פיליפס עוצמתית שמטרתה למשוך אליה את החרק המעופף . מחקרים רבים הוכיחו שהחרקים מעופפים נמשכים בעיקר לאור אולטרא סגול ולכן קוטלי יתושים מכיל נורת אולטרא סגול איכותית. חשוב לדעת שאם אתם מתכננים לרכוש קוטל יתושים מומלץ, עליכם לבדוק את כמות הנורות אך לא רק. עליכם לוודא שקוטל היתושים מכיל שנאי מספיק חזק שכן השנאי הוא זה שקוטל הייתוש. במידה ותקנו קטלן יתושים עם כמות גדולה של נורות ושנאי חלש אז מה שייקרה זה, שהייתושים יימשכו אל קוטל היתושים אבל הייתושים לא ייקטלו ע"י המוצר. כי מה שקוטל הייתושים זה השנאי ולא המנורה. המנורה האולטרה סגול רק מושכת את הייתוש אליה.

מטרת העל של קוטל יתושים מומלץ היא לקטול את הייתוש. בשוק קיימים פתרונות רבים להרחקת ייתושים, אבל זכרו, קוטל יתושים מומלץ הוא קוטל ייתושים שקוטל את הייתושים ולא רק מרחיק אותם.

קוטל יתושים מוסקיטו קל מאוד לתפעול ואחזקה ( רק מכניסים את התקע לחשמל), אינו דורש אחזקה מיוחדת או מילוי של חומרים, אינו פולט חומרים רעילים והכי חשוב קוטל יתושים וייתן לכם לעבור את חודשי הקיץ ללא עקיצות וגירודים.

אתם בוודאי תופתעו לגלות שבכלל מי שעוקץ אתכם זו היתושה ( נקבה) ולא היתוש ( זכר). היתושה היא זו שוקצת אתכם, מאחר והיא זקוקה לחלבונים הנמצאים בדם שלנו. מצליחים לנחש מדוע היא זקוקה לחלבונים שלנו?

אז ככה, היתושה זקוקה לחלבונים הנמצאים בדם שלנו לצורך ייצור הביצים שלה. הייתוש (הזכר) אינו יכול לעקוץ אותנו מאחר ואין לו את איבר הרבייה וחדק המציצה באמצעותו היתושה מוצצת את הדם.

הדברה – בזמן העקיצה היתושה גורמת לנקב בעור שלנו ותוך כדי מחדירה לגוף שלנו את הרוק שלה. בעת העקיצה הייתושה שואבת / מוצצת את הדם שלנו ובכך מקבלת את החלבון הדרוש לה לייצור הביצים שלה. לאחר העקיצה, העור שלנו במקום העקיצה, מתחיל להתנפח ולהיות אדום.

הייתושה בוחרת את מי לעקוץ בהתאם לפרמטרים שונים ובעיקר לפי הריח אותו אנחנו פולטים, כמות הזיעה, טמפרטורת הגוף שלנו ועוד. לכן, אם בחדר אחד נמצאים שני אנשים שאחד מהם מזיע והשני יצא ממקלחת, סביר להניח שהיתושה תבחר לעקוץ את הבן אדם שמזיע וחום גופו גבוה יותר.

לכן, על מנת להמינע מעקיצות וגירודים רכשו עוד היום קוטל יתושים מוסקיטו, קוטל יתושים מומלץ ביותר.

המאמר בחסות חדשות ראשון לציון  עידכונים סביב השעון  https://rishon.bignews.co.il/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *