קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים?

קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים?

ייבוא האופניים חשמליים זינק בשנים האחרונות בישראל. קורקינט חשמלי – הקורקינטים החשמליים גם הם חלק מהמגמה הכוללת של הגידול בשימוש בהם, בשנים האחרונות האופניים החשמליים והקורקינטים החשמליים הפכו לפתרון האידיאלי של חלופת כלי התחבורה לנסיעה עירונית. כיום, הם כלי תחבורה הנראים אמינים, זולים ונוחים יותר מכל האחרים בדרכים.

ביחס למכוניות, הקורקינט החשמלי כמו אופניים חשמליים בעל מספר יתרונות שהשניים הבולטים ביותר הם- שלא נתקעים בפקקים ואין צורך לחפש חניה. כמו כן אין חובה של עשיית ביטוח ואין צורך ברישוי עבורם. נוסיף כי גם הקורקינטים החשמליים וגם האופניים חשמליים מאפשרים ניידות נוחה ומהירה לנסיעה בתוך העיר וממקום אחד למקום אחר. רבים מעדיפים את האופניים והקורקינטים החשמליים לנסיעה ולהשאיר את רכבם בחניה. אם החלטתם על רכישת אופניים חשמליים או קורקינט חשמלי, כדאי שתדעו כי יש שפע של דגמים ומותגים עם יכולות רבות ושונות. אך חשוב לומר כי סוג המנוע ועוצמת המנוע משפיעים על יכולות הביצועים של האופניים החשמליים וכן על הקורקינטים החשמליים, אך גם למיקום המנוע יש השפעות על הביצועים ועל נוחות הנסיעה. בנוסף, כדאי לדעת כי סוללת ליתיום קלה עם הספק גבוה מומלצת וטובה יותר משאר סוגי הסוללות. אורך חיי הסוללה מושפעים לא רק מנתוני האופניים והנסיעה אלא גם ובעיקר ממשקל הרוכב.

גם לקורקינטים החשמליים ולאופניים חשמליות יתרונות רבים. החל מניידות בתוך העיר ומחוץ לעיר וכן תורמים לסביבה ירוקה וירידה בזיהום האוויר. כמו כן, כאשר ניתן לותר על נסיעה במכונית ואפשר לנסוע באופניים חשמליים או בקורקינט חשמלי – אנו ממליצים לעשות זאת למען שיפור איכות הסביבה והחיים של כולנו.

אז מה מומלץ יותר? קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים? התשובה- כפי שהסברנו לעיל, גם אופניים חשמליים וגם קורקינטים חשמליים נצרכים במידה מרשימה, אך הבחירה הנכונה תלויה בהתאמה לצרכים ולמטרה שלכם.

קורקינט ואופניים חשמליים מומלץ לרכוש אצל חברות המובילות ומתמחות בתחום וכן אצל משווקים מורשים, שמספקים גם שירותי תיקונים ושירותי מוסך לאופניים ולקורקינט בעת הצורך, כל זאת בכדי לחסוך בעתיד עוגמת נפש והוצאות כספיות מיותרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *