רדיו שדר אליי – הצערת עור הפנים בכללית אסתטיקה

רדיו שדר אליי – הצערת עור הפנים בכללית אסתטיקה

טכנולוגיית גלי הרדיו משנה את כללי המשחק ומציעה טיפול להמסת תאי שומן בלי צורך בניתוח. מדובר בטיפול פשוט ובטוח שמביא למראה חטוב יותר ויש אפילו בונוס – מיצוק העור

ד"ר עמוס לויאב, הרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה

טיפולי פנים הפכו לדבר שבשגרה, וזמינים היום לכל אחת ואחד וישראלי שרוצה לרענן את כרטיס הביקור הבולט והחשוב ביותר של – הפנים. שיפור בעור הפנים יכול להשפיע לא רק פיזית, אלא לשפר את ההרגשה הפנימית וכך פעמים רבות התועלת של הטיפולים היא כפולה.

עם התקדמות הטכנולוגיה, טיפולי הפנים הפכו לכאלה שלא חייבים להיות כרוכים בכאב, והם גם מורכבים פחות לביצוע בעבור ציבור המטפלים (אין זה אומר שאפשר לסמוך על כל אחת ואחד, ראו הרחבה בהמשך). הטכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום מגיעה בטיפולי לייזר ובאמצעות גלי רדיו, כאשר מפעילים אותם על הפנים, הם מועדדים את הגוף לייצר קולגן, החומר שמסייע לטשטוש של קמטוטים וצלקות. בעזרת טיפולי הפנים בגלי רדיו ולייזר ניתן לשפר, לרפא ולהחליק את מרקם העור ולגרום לעור לחדש את עצמו.

אם אתם מתמודדים עם כתמים בפנים, כאשר הכוונה היא גם לכתמים "חומים" כתוצאה מהגיל או מהשמש, או כתמים "אדומים" כתוצאה מהתרחבות של כלי דם בפנים, אז לייזר או גלי רדיו יכולים להיות אופציה טיפולת מצוינת. את ההתאמה לטיפול ניתן לקבוע בפגישת ייעוץ מקדימה עם מומחה לרפואת עור, טיפול פנים בגלי רדיו מסייע בעיקר למקרים קלים – למטרות חימום וחידוש מרקם העור.

יתרון נוסף של הטיפולים החדשים – הוא מניעת פיגמנטציה אצל המטופלים וניתן לבצע אותם גם בחודשי הקיץ שטופי השמש הרבים והחמים של ישראל. פשטות הטיפולים, היעילות שלהם, העובדה שהם לא כרוכים בתופעות לוואי רבות והמחיר האטרקטיבי גרמו לטיפולים אלה להחליף בפסגה את טיפולי הפילינג הכימי ששלטו בתחום זה במשך שנים.

במהלך הטיפול בגלי רדיו, משתמשים הרופאים בידית אשר שולחת גלי רדיו לרקמת הדרמיס – שכבת העור האמצעית. חשוב להדגיש כי הטיפול אינו כואב או מייצר כוויה חלילה. הגלים מחממים את הרקמות וזה כאמור מעודד את העור לייצר קולגן, והעור מקבל מחדש מראה אלסטי, בריא ורענן, עם הפחתה משמעותית של קמטוטי העור. מכיוון שהקולגן הוא חומר טבעי הנמצא בגוף – הטיפול אינו כרוך בתופעות לוואי, ואינו מעורר אלרגיות.

למי מתאים טיפול בגלי רדיו?

  • בעלי עור פנים בגוון אפור וחסר חיוניות
  • צעירים שסובלים מצלקות אקנה עדינות
  • נשים וגברים בני 35 עד 50, שעורם מתוח יחסית ולהם קמטוטים לא עמוקים (בצדי העיניים, בלחיים, או מעל השפה העליונה)

גם בטיפולים לא מורכבים – לכו על בטוח

כאשר פונים לבחור את הטיפול האסתטי והרופא שיטפל בכם, אל תקחו סיכונים מיותרים. ישנם מכונים אשר אינם מקפידים על העסקת מומחים, או משתמשים בחומרים שאינם מפוקחים או מאושרים. הנה 3 כללים בסיסיים לפני שניגשים לטיפולי פנים:

  1. בחרו רק ברופאים מוסמכים ומיהמנים.
  2. השתמשו בחומרים ומכשירים המאושרים על-די משרד הבריאות.
  3. בחרו במוסד עם גב רפואי חזק ועם פיקוח ואחריות כללית.

למידע נוסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *