שירותי ביובית 24 שעות בפריסה ארצית – לכל בעיה של סתימה קשה ולכל סוגי השאיבות 

שירותי ביובית 24 שעות בפריסה ארצית – לכל בעיה של סתימה קשה ולכל סוגי השאיבות 

תל אביב, בני ברק, רמת גן, אילת או כל עיר אחרת נדרשת תחזוקה מתמדת של תשתיות הצנרת והביוב. כאמור, הצנרת העירונית, כמו כל מערכת צנרת, עלולה לחוות מספר בעיות לאורך השנים- אם זה מבלאי, שימוש לא נכון של האנשים בצנרת הביתית, או צמיחה של שורשים בביוב. ואכן, כמו בצנרת הביתית, הצינורות ברחבי העיר עלולים להיסתם או לגרום להצפות לא נעימות של פסולת ומי ביוב. וכאשר זה קורה, יש דרישה לטיפול מידי בעניין בגלל הסכנה התברואתית הנובעת מחשיפה למי ביוב והמזיקים שיש בהם. למרבה השמחה, יש משאית מיוחדת שיכולה לטפל בבעיות מסוג זה ובעוד רבות אחרות בצורה מקצועית וללא המתנה.

שירותי ביובית במקום מגוריכם היא המשאית שתפתור לכם תקלות בצנרת העירונית, ותאפשר לכם לחזור לשגרה במהרה.

שירותי ביובית לכל סוגי השאיבות וכל סוגי הסתימות – מה עושה בדיוק הביובית?

לכל מי שאינו מכיר את המשאית המיוחדת, משאית הביובית יכולה לפתור מגוון גדול של בעיות הקשורות לצנרת העירונית וגם לזו המקומית. במקרים של סתימות בביוב למשל, הביובית יכולה לפרק אותן על ידי שימוש בכוח המים הנוצר בתוך צינור הסנקה מיוחד. הלחץ שבו המים גועשים החוצה מפרק סתימות גדולות בצנרת, מה שמביא לזרימת המים באופן חופשי.

ומעבר לכך, הביובית יכולה גם לשאוב מי פסולת וביוב בצנרת העירונית וגם באתרי בנייה, בנייני מגורים או כל מקום אחר בו הצטברה כמות גדולה של נוזלים. פעמים רבות, כשנוצרים בורות שמן באזורי תעשיה, משאית ביובית יכולה לטפל גם בהם, לשאוב אותם ולפנות את הנוזלים לאתר ייעודי. באופן זה  לא נשקפת סכנת החלקה או מגע עם חומרים מסוכנים לעובדים ותושבים שעלולים להיתקל בכמויות גדולות של נוזלים מזיקים.

ניתן לסכם כי שירותי תברואה בערים הן הגדולות והן הקטנות, הם חשובים ויש לבצע אותם בפרקי זמן קבועים, או כשעולה הצורך בכך. הביובית יכולה לפתור בעיות רבות על ידי שתי פעולות מרכזיות שבלעדיהן לא ניתן לשמור על ניקיון העיר ורווחת התושבים. הביובית מספקת מענה לתיקונים וטיפולים שנזקקים להם מעת לעת במערכות הביוב הפרטיות והעירוניות. שירותי שיפוץ ותחזוקה הכוללים: שירותי פתיחת צנרת ואינסטלציה בפרט ועוד יותר, שירותי ביובית לשאיבות שונות.

המאמר בחסות bignews חדשות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *