יש פריחה באביב, של טיסות לחו"ל וחבילות esim זולות

יש פריחה באביב, של טיסות לחו"ל וחבילות esim זולות

תקופת הפסח מתקרבת, 'בלוטות החופש' מתחילות לעבוד גם אצלכם? לאן תטיילו השנה? תקופת האביב היא אחת העונות החמות של התייר הישראלי. כנראה שיציאת מצרים בכל זאת (בחו"ל זאת) עשתה לנו משהו, פתחה איזה תיאבון לחצות גבולות וימים, גם בלי קשר ל'הגדה' או לעשר המכות או לגובה הפירמידות במצרים…

לפני שאתם אורזים או מכינים מסלול או מתכננים בתי מלון ומסעדות יוקרה, חשוב שתתארגנו על שירות של סים וירטואלי לחו"ל. השירות הזה יעניק לכם ערוץ זמין 24/7 לשיחות-גלישה-ווטסאפ באמצעות הסמארטפון מכל יעד בחו"ל (שכלול בחבילה) תוכלו לתעד באמצעותו את החוויות מהטיול ולשתף בהן את כל מי שאתם אוהבים. היתרון של סים וירטואלי לחו"ל הוא בעצם מכלול היתרונות שלו:

  • ניתן להתחבר לשירות ללא כרטיס סים פיזי, אלא באמצעות סריקת קוד QR.
  • עלות השירות נוחה ושווה לכל כיס ומאוד אטרקטיבית כשמדובר בתקשורת בחו"ל.
  • ניתן להתחבר לשירות מראש עוד לפני הטיסה, עוד מישראל, או כשנוחתים במדינה שאליה מגיעים
  • ניתן להשתמש בקלות בשירות גם כשמחליפים עיר/מדינה תוך כדי הטיול בחו"ל
  • אין חשש לאובדן צילומים/כרטיס
  • ניתן לבחור חבילה שמתאימה לימי החופשה ובעצם לשלם בול על הצריכה בפועל
  • ניתן לחבר את כל בני המשפחה/החברים שיוצאים לטיול לשירות של סים וירטואלי לחו"ל
  • כל הטוב הזה קורה באתר  https://globalesim.co.il/

אז לאן כדאי לטוס באביב הקרוב?

קרדיט תמונה FREEPIK

באביב האחרון יצא מנתב"ג כמעט ארבעה מיליון נוסעים (תנועת הלוך ושוב) כנראה שאנחנו לא רק 'עם הספר', אנחנו גם עם הסלפי-מחו"ל. תנועת היוצאים והנכנסים לנתב"ג בהחלט מכובדת ומעידה על התיאבון הבריא שלנו להיות 'מגלי ארצות' (מה יש, רק לקולומבוס מותר?!)

לנו הישראלים יש כל כמה שנים טרנדים של יעדים אהובים. בשנים האחרונות בולטים יעדים כמו: איי סיישל, האיים הקאריביים, טורקיה, איחוד האמירויות, ארצות הברית, צרפת, איטליה ובריטניה. אין ספק שהסכמי אברהם הניעו קדימה אלפי טיסות של ישראלים לדובאי עוד הרבה לפני ש'רויאל אטלנטיס דובאי' המפואר-בטירוף נפתח ולפני שביונסה גרפה משם את ה'גראמי'. (מי אמרה 24 מיליון דולר ולא קיבלה?!) כנראה שהמדבר יכול להפוך לגן עדן אם רק יודעים איך לטפל בו מעבר לבניית פירמידות. אם בפסח חוגגים את יציאת מצרים, אז בחופשת הפסח חוגגים גם את היציאה לחו"ל. 

הסכמי אברהם מעולם לא נראו טוב יותר…

הסכמי שלום תמיד עושים טוב לתיירות ולשאווביזנס, ולא פחות גם ל'סטוריז' ול'סלפיז' שלנו. מי לא ירצה תמונה על רקע של הנוף מהקומה ה-43 של המלון המטורף הזה, או ממועדון ה"קלאווד 22" שלו?! ביבי או טראמפ בטח לא חשבו על זה אז במעמד החתימה, אבל כנראה שרמת החיים מאברהם אבינו ושרה אימנו ועד ימי דובאי של 2023 עשתה איזו דרך שחצתה כמה בארות ודיונות והפכה אותן לזהב, כמו מידאס.

ארזתם לבד?! לטרולי, היכון, טוס! ולא לשכוח – לא טסים בלי ESIM!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *