ראיתם עכבר שהתרוצץ בבית הפרטי שלכם או בחצר? רק מדביר מקצועי ומנוסה יבצע פעולות הדברה אפקטיביים ויעילים 

ראיתם עכבר שהתרוצץ בבית הפרטי שלכם או בחצר? רק מדביר מקצועי ומנוסה יבצע פעולות הדברה אפקטיביים ויעילים 

אנשים רבים לפתע מגלים מזיקים לא רצויים, מכרסמים וזוחלים מזיקים ומפחידים שלצערנו מצויים כל הזמן בסמוך אלינו ואז נזקקים להזמין שירותי הדברה. ואולם, במקרים רבים אנו כלל לא שמים לב אליהם, ואולם כאשר הם מתקרבים יותר מדי… הם מתחילים לגרום לנו לאי נוחות, לטרדה, לנזק ואפילו לסכנות בריאותיות במקרים הקיצוניים. ואולם, במקרה שמדובר בתופעה חד פעמית- ניתן תמיד לנסות לפתור באופן עצמי, ואולם אם מדובר בתופעה חוזרת או בתופעה רחבה או שאתם פשוט מעדיפים שקט תעשייתי עם ביטחון ואחריות לפרק זמן ממושך יותר- חובה להזמין את שירותיו של מדביר מורשה ומוסמך.

אך אם התופעה היא מורכבת יותר כמו למשל ביצוע פעולות מיגור וכן הדברת טרמיטים יש לפנות לחברת הדברה. משום שחברות אלו מעסיקים אך ורק צוות מדבירים מיומן, אחראי וקפדן – מדבירים אלו עוברים הסמכות, השתלמויות וקורסים מקצועיים לשם לימודים מקצועיים ועדכונים בתחום ההדברה- מדבירים אלו הוכשרו ולכן יודעים באילו חומרי הדברה ומיגור להשתמש וכנגד אילו מזיקים יש להשתמש בכל מקרה ומקרה.

מאידך, כאשר יש צורך בשירותי הדברת פשפש המיטה צריך לדעת כי נעזרים במגוון שיטות הדברה החל בערפול ואיוד ועד לשיטות חדשות ומקיפות הכוללים חומרים וגז מסוכן – חייבים בשימוש זהיר, אחראי וקפדני רק בידיים מוסמכות ומיומנות. כאשר משתמשים בהם ללא צורך או באופן לא ראוי- יש חשש כמובן לא רק לאי נוחות אלא ממש לסכנת חיים- כבר שמענו לצערנו כידוע על משפחות ששילמו על היקר להן מכול בגלל עבודה רשלנית של מדביר… או בשל שימוש לא ראוי בחומרי הדברה.

ובאופן שונה מקוטל יתושים אפשר לומר שצוות המדבירים הם מיומנים ומנוסים ידעו לבצע התאמה מלאה בין חומרי ההדברה לבין בעל החיים המסוים- לכל בעל חיים: מקקים, פרעושים, עכברים, יונים, נמלים ועוד מיני מזיקים יש חומר מיגור והדברה המיועד במיוחד לו. שימוש בחומרים שאינם מתאימים לבעל החיים יגרום לכך שההדברה לא תהיה אפקטיבית, ועל כן כעבור זמן תיאלצו להזמין שוב את חברת ההדברה לצורך המיגור המחודש. יתר על כן, המדבירים הם מקצועיים ומיומנים לא יסתפקו במיגור בעלי החיים המצויים ונגלים לעין, אלא ירחיבו את ההדברה למקומות המקור של המזיקים ובעצם כך יתנו פתרון סופי לבעיה.

המאמר בחסות אתר חדשות bignews

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *